COLIMATIC

Бренд COLIMATIC був заснований в 1973 році завдяки пристрасті до оптимізації і промислових інновацій; це дозволило невеликій компанії за кілька років розширитися і стати справжнім лідером в цій області. Після майже півстоліття успіху і безперервного розвитку ми вважаємо себе великою родиною, відданою тим професійним цінностям, які дозволяють нам підходити до наших клієнтів як і до партнера, так і до постачальника.

МІСІЯ

Слухати наших клієнтів, щоб повністю зрозуміти їх потреби, а також вміти налагодити успішну комунікацію - це наш ключ до індивідуальних пакувальних рішень. Успіх наших клієнтів - наша місія!

Навколишнє середовище

Ми вважаємо, що пошук нових екологічно сталих технологій - це одна з перших цілей, яку повинна ставити перед собою сучасна компанія, тому що в наш час захист навколишнього середовища - це всезагальний обов'язок. Дбайливе ставлення до навколишнього середовища є пріоритетом нашого виробничого процесу. ``Ми не успадковуємо Землю від наших предків, ми беремо її в борг у наших дітей``. (Прислів'я народу Навахо)

ІСТОРІЯ

Компанія COLIMATIC SRL розпочала свою діяльність на невеликому заводі в К’ярі, провінція Брешіа: серці виробничого сектора Північної Італії.

Компанія переїжджає на нову виробничу базу площею 1200 квадратних метрів. Виробництво зосереджено на виготовленні автоматичних термоформувальних машин з вакуумом і модифікованою атмосферою (MAP).

Colimatic переїжджає на новий завод площею 3 000 квадратних метрів. Ці роки засновані на раціоналізації наших виробничих процесів, з впровадженням CAD -CAM систем для нашого механічного і електронного проектування. Наші успішні термоформувальні машини моделі TECNORAMA 420 і THEMA 90 були першими результатами наших удосконалень. У ці роки ми також зробили наші перші заявки на патент.

Ми відкрили наш філіал в США: Colimatic USA, в промисловій зоні міста Ірвайн (Каліфорнія)

На початку нового століття Colimatic запускає нову серію термоформувальних машин: модифікації. THERA 450, THERA 650 і революційна THERA 650 FV. Це функціональне, надійне й інноваційне обладнання дозволило Colimatic зміцнити свої позиції в якості провідного світового постачальника на ринку виробництва упаковки.

Розширення компанії за рахунок придбання нового складського та офісного приміщення площею 1000 кв.м.

ColimaticArgentina була заснована з представництвом і технічною підтримкою в столичному регіоні Буенос-Айреса.

COLIGROUP Spa було створено сім’єю початкового засновника, яка вирішила об’єднати всю технологічну та виробничу діяльність під одним дахом.

Coligroup об’єднала сили зі своїм шведським представником IO Trading,ставши безперечним лідером пакувального обладнання в Швеції. Нещодавно відкритий склад запасних частин, відділ продажів і служба технічної підтримки забезпечують всі наші ринки в Північній Європі.

Наш відділ досліджень і розробок являє собою консолідовану структуру, що включає кращих технічних фахівців і дизайнерів, які повірили в нашу мрію.

Coligroup офіційно долучилась до світу автоматичних ліній для виробництва готових страв, ввівши в експлуатацію свою першу повністю автоматичну лінію для приготування лазаньї.

Наша “Система термінальної стерилізації Coligroup” є проривом в індустрії медичної упаковки! Ця нова концепція обладнання для упаковки шовних матеріалів використовується декількома найбільш відомими компаніями в галузі медицини.

Створення нашого міцного трейсилера TDF1650 а потім і більших моделей: TDF1900 та TDF 2200.

Створена наша перша альвеолярна пакувальна машина моделі TDF in 1500, інноваційний продукт з точки зору функцій очищення і продуктивності.

В результаті успіху на ринку, досягнутого нашими новітніми інноваційними пакувальними машинами, компанія Coligroup відкриває нове виробниче приміщення площею 1.500 квадратних метрів.

Розробка інтегрованої системи візуального контролю. Контроль якості готових упаковок здійснюється автоматично з метою перевірки якості запечатування, наявності продукту, друку, змінних даних і кодів.

“Майбутнє не можна розглядати як стрибок віри, як безумство або пригода без повернення. Майбутнє лежить в минулому і черпає свою енергію з теперішнього”. (Філіпе VI Іспанський)